ru ua

Зеленський підтвердив, що Богдан написав заяву про звільнення

Зеленський підтвердив, що Богдан написав заяву про звільнення Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

Глава держави уточнив, що станом на сьогодні не підписував цю заяву

Президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від глави Офісу президента України Андрія Богдана. Це відбулося під час розмови з представниками ЗМІ в Івано-Франківську в рамках робочої поїздки глави держави, говориться на сайті президента.

Президент уточнив, що станом на сьогодні не підписував заяву на звільнення Богдана.

"Ми не тримаємося за владу. Ми - всі ключові люди, які зі мною прийшли - домовилися з самого початку, що напишемо заяви на звільнення. Якщо суспільство чи президент відчуватимуть, що та чи інша людина не може впоратися з поставленими Україною завданнями, то в будь-який момент ця людина, не тримаючись за крісло, піде у відставку", - заявив Володимир Зеленський.

Зеленський підтвердив, що Богдан написав заяву про звільнення

Також президент зазначив, що за потреби може показати суспільству всі заяви на звільнення від членів його команди.

Володимир Зеленський підтвердив, що керівник його Офісу написав заяву на звільнення 02.08.2019

Президент України Володимир Зеленський підтвердив існування заяви на звільнення від Керівника Офісу Президента України Андрія Богдана. Це відбулося під час розмови з представниками ЗМІ в Івано-Франківську в рамках робочої поїздки Глави держави.

Опубліковано Офіс Президента України Пʼятниця, 2 серпня 2019 р.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що керівник Офісу президента України Андрій Богдан написав заяву про відставку. Однак відмовився коментувати дану інформацію. Пізніше заступник голови Офісу президента Руслан Рябошапка спростував інформацію про відставку Богдана.

Зазначимо, Богдана призначили главою Адміністрації президента 21 травня поточного року. Під час кампанії Володимира Зеленського його пов'язували зі штабом майбутнього президента. Богдан також був відомий як юрист олігарха Ігоря Коломойського.