Зеленський про Білорусі: Україна не хоче втручатися, а Лукашенко повинен почути людей

Відень , Вівторок 15 вересня 2020 14:46
Зеленський про Білорусі: Україна не хоче втручатися, а Лукашенко повинен почути людей
Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна не хоче втручатися у внутрішню політику Білорусі на тлі ситуації з протестами в країні. Він закликав президента Білорусі Олександра Лукашенка "почути людей".

Про це Зеленський заявив на прес-конференції в рамках візиту в Австрію у вівторок, 15 вересня.

"Україна не хоче втручатися у внутрішню політику Білорусі. Так само мають діяти будь-які країни, про втручання яких ми чуємо.
Пан (Олександр, - ред.) Лукашенко повинен знайти ті слова, які він раніше знаходив зі своїм народом і почути людей, це дуже важливо", - сказав глава держави.

Раніше Зеленський заявив, що Білорусі не вистачає символічного лідера, навколо якої можуть об'єднатися люди. Він додав, що втручання у внутрішні справи цієї країни неприпустимо.

Крім того, президент вважає, що Росія завжди мала великий вплив в Білорусі.

Зазначимо, Верховна рада України ухвалила заяву щодо ситуації в Білорусі. Парламент вважає, що президентські вибори в Білорусі не були ні вільними, ні чесними.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся