ua en ru

Завершено реконструкцію аеродрому міжнародного аеропорту "Львів"

11:51 15.05.2012 Вт
1 мин

У міжнародному аеропорту "Львів" імені Данила Галицького сьогодні, 15 травня, завершено реконструкцію злітно-посадкової смуги. Про це повідомляє радіо "Свобода".

Після реконструкції аеродром міжнародного аеропорту "Львів" одержав II категорію Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО) і зможе приймати літаки у складних метеорологічних умовах.

На сьогоднішній день з міжнародного аеропорту "Львів" імені Данила Галицького здійснюють рейси 10 іноземних і 3 українських авіаперевізники за 10 міжнародними напрямами - Москва, Варшава, Неаполь, Відень, Мюнхен, Прага, Стамбул, Тімішоара, Дортмунд, Венеція.

Реконструкція злітно-посадкової смуги почалася в квітні 2009 року.

Нагадаємо, аеропорти України за 3 місяці 2012 р. обслугували на 18,1% більше пасажирів - понад 2,4 млн осіб.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: