ru ua

Ускладнено транспортне сполучення на автодорозі Київ-Чернігів, - "Укравтодор"

В Україні проїзд автошляхами державного значення забезпечено. Ускладнено транспортне сполучення на автодорозі Київ-Чернігів. Про це повідомили в прес-службі ДержНС з посиланням на інформацію "Укравтодору".

На автошляхах Київ - Житомир, Київ - Харків проїзд автотранспорту забезпечено в обох напрямках. У м. Києві ділянок з ускладненим проїздом автотранспорту не зафіксовано.

Ускладнено транспортне сполучення на автодорозі Київ-Чернігів (ділянка в районі м. Бровари).

Роботи по розчистці дороги та евакуації транспорту тривають в цілодобовому режимі.

Транспортне сполучення по Вишківському, Яблуницькому, Латірському та Абранському гірських перевалах Закарпатської області та Ужоцькому і Орявському перевалах Львівської області здійснюється у звичайному режимі.

Станом на 7: 00 25 березня залишається відновити транспортне сполучення до 105 населених пунктів у шести областях, а саме: у Вінницькій до 17 н.п., Волинській до 12 н.п., Тернопільській до 28 н.п., Хмельницькій до 45 н.п. та Чернівецькій до 3 н.п.

Силами Державної служби України з надзвичайних ситуацій у регіонах протягом доби надано допомогу 1 тис. 566 автотранспортним засобам та 3 тис. 230 особам.

Розгорнуто 317 мобільних рятувальних пунктів, з них від ДСНС України - 311пунктів, від Міноборони - 6 пунктів, у яких протягом доби надано допомогу 1 тис. 297 особам.

Читайте також: На Житомирському напрямку на трасі знаходяться 100 фур, які не можуть рухатися самостійно