"Зоря" поступилася "Эстерсунду" у передостанньому матчі групового етапу ЛЄ

"Зоря" поступилася "Эстерсунду" у передостанньому матчі групового етапу ЛЄ Фото: "Зоря" поступилася "Эстерсунду" (zarya-lugansk.com)

Шведська команда забила два голи луганчанам

Луганська "Зоря" поступилася шведському "Эстерсунду" в матчі п'ятого туру групового етапу Ліги Європи. Поєдинок у Швеції завершився з рахунком 0:2.

У складі переможців відзначився Саман Годдос, який на 40 хвилині поєдинку прострілив з флангу у воротарський майданчик і забив перший м'яч у зустрічі.

Другу 45-хвилинку луганчани почали активно і могли забивати, але отримали м'яч у свої ворота. На 77 хвилині іранець Саман Годдос без опору пробив з-за меж штрафного майданчика і подвоїв перевагу своєї команди.

В результаті, "Естерсунд" достроково оформив вихід у плей-офф Ліги Європи, а "Зоря" вирішить свою долю в останньому матчі групового етапу проти "Атлетика".

Нагадаємо, футбольний клуб "Зоря" вирушив до Швеції на матч 5 туру групового етапу Ліги Європи проти "Эстерсунда". У список на гру потрапили 20 футболістів.