Запуск опалювального сезону в Києві може зайняти тиждень

НовиниІнфраструктура    12.10.2016 - 13:34
Фото: запуск опалення у Києві розтягнеться на тиждень
Фото: запуск опалення у Києві розтягнеться на тиждень
Заборона на нічний продаж алкоголя у Києві набула чинності Гройсман заслухає голів ОДА щодо готовності до опалювального сезону 13 жовтня

Такі терміни "Київенерго" пов'язує з 60%-вою зношеністю тепломереж

"Київенерго" припускає, що запуск опалювальної системи Києва може розтягнутися на тиждень. Про це телеканалу "112 Україна" повідомив директор підприємства "Київські теплові мережі" ПАТ "Київенерго" Євген Глушак.

За його словами, незважаючи на те, що через похолодання опалювальний сезон стартує раніше графіка (17 жовтня), така тривалість повного підключення столиці до тепла обумовлена зношеністю теплових мереж міста.

"Система за 25 років кілька зносилася і 60% тепломереж вже досить старі. Ми вже підключили 42% дитячих садків, 20% лікувальних закладів, стаціонарів, пологових будинків, 9% шкіл. Процес підключення має бути протягом 7 днів. Основну масу ми плануємо протягом перших трьох днів. Рішення про початок опалювального сезону у житловому фонді починається на підставі розпорядження КМДА. Ми готові його почати в будь-який момент, як тільки вийде розпорядження", - повідомив Глушак.

За його словами, КМДА має підписати розпорядження (про опалення в квартирах), коли температура впаде нижче 8 градусів на вулиці і якщо в квартирах температура буде нижче 18 градусів.

"Попередньо говорили про 17 жовтня. Проте зараз експерти кажуть, що ця дата може змінитися, тому що зараз температурні показники на вулиці зменшилися", - додав Глушак.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що магістральні тепломережі України зношені на 70%.

Читайте в розділі

День Омеляна: які рішення можуть бути прийняті в інфраструктурній галузі

Бюджету "Укравтодору" в 2017 році може скласти 40 млрд гривень

Тісна співпраця всіх гілок влади підніме транзитний потенціал України, - Дубневич

On Top