Магістральні тепломережі України зношені на 70%

НовиниЕнергетика    11.10.2016 - 10:45
Фото: ремонт тепломереж не проводиться належним чином
Фото: ремонт тепломереж не проводиться належним чином
Взимку в разі аварії без тепла може залишитися до 1,5 тис. будинків, - "Київенерго" "Укртрансгаз" заявив про істотне зростання витрат на ремонт газопроводів

Втрати тепла в мережах складають до 14%

Середній рівень зношеності магістральних теплових мереж України досягає 70%. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна "Жевріє надія: в Україні розпочався новий опалювальний сезон".

При цьому, за словами президента міжгалузевої Асоціації "Укртеплокомуненерго" (об'єднує найбільші ТКЕ) Арсентія Блащука, в цьому році ситуація з зношеності енергетичної інфраструктури в цілому гірше, ніж в попередньому.

"З кожним роком рівень не проведених капітальних ремонтів та реконструкції зростає. У цьому році, наприклад, проведено на 10-15% менше таких заходів, ніж у минулому році", - розповів Блащук.

За його даними, середній рівень зношеності теплових магістралей по країні - близько 70%, а відсоток теплових втрат в мережах - 13-14%.

Нагадаємо, мер Дніпра Борис Філатов повідомив, що через борги "Південмашу" без тепла можуть залишитися десятки тисяч жителів міста.

Читайте в розділі

"Нафтогаз" підвищив ціну на газ для промспоживачів на листопад

Україна у вересні збільшила виробництво електроенергії на 1%

Видобуток вугілля в Україні у вересні впав на 4%

On Top