ua en ru

Запущена ракета, двигун якої розроблено в Україні

13:44 07.03.2017 Вт
2 мин
З космодрому Куру стартувала ракета-носій легкого класу Vega
Запущена ракета, двигун якої розроблено в Україні Фото: ракета Vega

З космодрому куру стартувала ракета-носій легкого класу Vega, двигун якої розроблено в Україні. Про це повідомляє президент України Петро Порошенко в Facebook.

"Маршовий двигун РД-843 4-го ступеня ракети-носія розроблений Державним підприємством "Конструкторське бюро "Південне" і виготовлена Державним підприємством "во "Південний машинобудівний завод ім. А. Н. Макарова", - написав Порошенко.

Також президент повідомляє, що це вже дев'ятий пуск в рамках програми Vega і перший в цьому році.

Сьогодні з космодрому Куру відбувся успішний пуск ракети-носія легкого класу Vega. Маршовий двигун РД-843 4-го ступеня ракети-носія розроблений Державним підприємством «Конструкторське бюро «Південне» та виготовлений Державним підприємством «ВО «Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова». Це вже дев'ятий пуск у рамках програми Vega та перший у цьому році. #GloryToUkraine

Опубліковано Петром Порошенком 7 березень 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що SpaceX планує перший туристичний політ навколо Місяця в 2018 році.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: