Заборона Вконтакті і Однокласників: Укртелеком вже почав роботи з блокування сайтів

НовиниСуспільство    16.05.2017 - 15:03
Фото: Укртелеком
Фото: Укртелеком

Роботи будуть тривати від кількох днів до тижня

У Публічному акціонерному товаристві "Укртелеком" почалися роботи, в зв'язку з Указом президента України №133 / 2017. Про це повідомив директор з корпоративних комунікацій компанії Михайло Шуранов в Facebook.

"Колеги, враховуючи велику зацікавленість у питанні блокування доступу до певних інтернет-ресурсів пропоную вашій увазі позицію "Укртелекому": компанія виконує вимоги Указу президента України №133 / 2017 про заборону надання послуг доступу до веб-ресурсів, зазначених у тексті указу", - заявив Шуранов.

За його словами, процес блокування досить складний і вимагає певного часу, враховуючи значну кількість ресурсів.

"Роботи вже розпочаті. Вони будуть проводитися поетапно і за попередньою оцінкою фахівців тривати від кількох днів до тижня", - резюмував представник компанії.

 

Колеги, враховуючи велику зацікавленість у питанні блокування доступу до певних інтернет ресурсів пропоную вашій увазі п...

Опубліковано Mikhail Shuranov 16 травня 2017 р.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року, яким передбачено заборону "Яндекса", "ВКонтакті", "Однокласників" та діяльності низки інших юридичних осіб.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Під введені Порошенко санкції потрапила найпопулярніша бухгалтерська програма Заборона Вконтакті та Однокласників: МВС пропонує ввести відповідальність для провайдерів
On Top