Заборона на постачання товарів і послуг у Крим набула чинності

НовиниЕкономіка    16.01.2016 - 18:51
Фото: активісти блокади Криму заявили про зміну формату в результаті заборони на ввезення товарів на півострів
Фото: активісти блокади Криму заявили про зміну формату в результаті заборони на ввезення товарів на півострів

З 16 січня 2016 року в Крим дозволено провозити лише особисті речі та соціально значущі продукти

Сьогодні, 16 січня 2016 року, набула чинності постанова Кабінету міністрів України про заборону постачання товарів і послуг у Крим. Постанова № 1035 було опубліковано 16 грудня 2015 року і набула чинності через 30 днів.

Заборона поширюється на період тимчасової окупації Криму на поставки товарів (робіт, послуг) під всіма митними режимами за винятком особистих речей громадян, які переміщуються в ручній поклажі та/або супроводжуваному багажі, і соціально значущих продуктів харчування, сумарна вартість яких не перевищує еквівалент 10 000 гривень, а сумарна вага - не більше 50 кг на одну людину

Зазначимо, сьогодні стало відомо, що активісти блокади Криму залишають блокпости на адміністративному кордоні з півостровом.

За словами уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафи Джемілєва, це пов'язано з тим, що 16 січня 2016 року постанову Кабміну про заборону поставок товаром в Крим вступило в законну силу.

Громадянська блокада Криму змінює свій формат.Учасники акції залишають місце її проведення, однак на всіх постах залиш...

Опубликовано Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу 16 января 2016 г.

Нагадаємо, раніше Кабмін оприлюднив список дозволених для перевезення в Крим продуктів.

On Top