На Запорізькій АЕС після до мережі підключено енергоблок №5

На Запорізькій АЕС після до мережі підключено енергоблок №5
Фото: Запорізька АЕС

На даний момент на ЗАЕС у роботі знаходяться 5 енергоблоків

Енергоблок №5 Запорізької атомної електростанції 24 липня о 05:59 підключено до енергомережі після проведення поточного ремонту. Про це повідомили у прес-службі "Енергоатому".

"Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків немає.
На даний момент на Запорізькій АЕС в роботі знаходяться 5 енергоблоків. Сумарне навантаження становить 3900 МВт", - йдеться в повідомленні.

Радіаційний фон у районі розташування атомної електростанції відповідає природним природним значенням і становить 8-12 мкР/год.

Як повідомлялося, енергоблок №5 Запорізької АЕС був відключений для проведення ремонту 20 липня.

Нагадаємо, Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з установленою потужністю 6000 МВт. На ЗАЕС експлуатуються 6 енергоблоків потужністю 1 млн кВт кожен. Перший енергоблок Запорізької АЕС був введений в експлуатацію у 1984 р., другий - в 1985 р., третій - в 1986 р., четвертий - в 1987 р., п'ятий - в 1989 р., шостий - у 1995 р. (після скасування мораторію на будівництво АЕС).

В останні роки станція виробляє близько 50% всієї електроенергії, виробленої атомними станціями України, і більше 22% від загального виробітку електроенергії у країні. Станом на 24 липня 2015 р. на майданчику ССВЯП встановлено 129 контейнерів з ВЯП.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся