Запорізький "Металург" і "Севастополь" розіграли бойову нічию

НовиниСпорт    09.08.2013 - 23:19
"Металлург" из Запорожья, который в прошлом сезоне никак не мог найти свою игру, в этом исправно собирает очки. И в этот раз, "казаки" разошлись миром с "Севастополем" 2:2.

"Металург" із Запоріжжя, який в минулому сезоні ніяк не міг знайти свою гру, у цьому справно збирає очки. І в цей раз, "козаки" розійшлися миром з "Севастополем" 2:2.

Металург - Севастополь 2:2
Голи
: Матеус, 54, Матяж, 78 - Симоненко, 25, Кузнєцов, 44

Ймовірно, що відсутність дискваліфікованого Сергія Пучкова завадила господарям добре увійти у гру. Саме вони створили перший гольовий момент, однак Євген Опанасенко не переграв у ближньому бою Литовку. Потім грізну зброю у вигляді дальніх ударів застосували севастопольці. Лібор Грдлічка відбив майстерний «постріл» Артура Карнози, а от зі штрафним Сергія Симоненка, коли до воріт було майже 40 метрів, не впорався - 0:1. Це стало поштовхом до більш активних дій «Металурга». З ними гості впорались і не забарились зі своїм другим голом. Розіграна по нотах комбінація Карноза - Костянтин Ярошенко - Сергій Кузнецов завершилась результативно, адже нападнику ніхто не заважав пробити - 0:2. Одразу Іван Матяж був близький до м'яча у відповідь, але поперечина стала на шляху до цього.

Друга 45-хвилинка пройшла за іншим сценарієм. Тепер першою вагомою подією було влучання у каркас воріт від Кузнецова. Форвард схопився за голову, і, як з'ясувалось пізніше, було від чого. Запоріжці зуміли в однаковому стилі двічі знайти слабке місце суперника. Розрізні передачі у центральній зоні ставили у безвихідь кримчан. Тим більше, у першому випадку підключення вперед від Матеуса ніхто не очікував. А потім свій гол забив і Матяж - 2:2. Миритись з нічиєю ніхто не хотів. «Севастополь» прагнув повернути втрачене, і найближче до голу знаходився Денис Кожанов. А от вже у компенсований час двічі поспіль міг привести до вольової перемоги партнерів Андрій Шевчук, але воротар та сантиметри не на користь атакуючої команди залишили у силі рівновагу.

Використані матеріалу УПЛ

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top