ru ua

У Запоріжжі затримали поліцейських, які грабували людей

У Запоріжжі затримали поліцейських, які грабували людей Фото: у Запоріжжі затримано поліцейські, які грабували людей

Поліцейським загрожує від 8 до 13 років тюремного ув'язнення з конфіскацією майна

У Запоріжжі правоохоронці затримали поліцейських, які грабували людей. Про це повідомляє департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Оперативники затримали злочинців під час здійснення ними ще одного пограбування.

Повідомляється, що у вересні 2016 року у відділення поліції звернувся 64-річний місцевий житель, який розповів, що на залізничному вокзалі станції "Запоріжжя-1" його пограбували поліцейські.

Правопорушники запропонували пенсіонеру "відпочити" в найближчому закладі, а потім відібрали у пенсіонера - ветерана праці, - всі заощадження, які він мав при собі - 56 тис. доларів та майже 10 тис. євро. Після "відпочинку" пенсіонер з гострою інтоксикацією організму сурогатним алкоголем опинився в лікарні.

Пізніше в кінці жовтня поліцейські силою відібрали у чоловіка 4650 гривень на тій же ж/д станції.

Співробітники управління внутрішньої безпеки встановили особи зловмисників. Ними виявилися старші сержанти поліції 30 і 35 років з досвідом роботи більше 10 років.

В ході обшуків за місцем проживання у патрульних виявили 20 тис. 500 доларів та майже 5 тис. євро, раніше відібрані у пенсіонера, а також холодну зброю.

у Запоріжжі затримали поліцейських-грабіжниківу Запоріжжі затримали поліцейських-грабіжників 1у Запоріжжі затримали поліцейських-грабіжників 2у Запоріжжі затримали поліцейських-грабіжників 4у Запоріжжі затримали поліцейських-грабіжників 5у Запоріжжі затримали поліцейських-грабіжників 5

Фото: у Запоріжжі затримали поліцейських-грабіжників

За даним інцидентом порушено кримінальну справу за ст. 208 КПК України. Поліцейським загрожує від 8 до 13 років тюремного ув'язнення з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Запоріжжі затримали банду автограбіжників.