Запас міцності банківської системи України більш ніж достатній, - НБУ

Понеділок 24 жовтня 2011 16:49

Запас міцності банківської системи України більш ніж достатній. Про це в ході круглого столу повідомив директор Департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку Національного банку України (НБУ) Олександр Дубихвіст, передає кореспондент РБК-Україна.
"Минулого місяця відтік вкладів відбувався по гривні, але він повністю компенсований навіть з плюсом - припливом доларових вкладів. На сьогоднішній день паритет між обсягами портфелів депозитів фізичних осіб у гривні та валюті, але трохи переважає валюта", - повідомив Дубихвіст.
Він зазначив, що зараз у банків 9 млрд дол. на кореспондентських рахунках за кордоном і банки ведуть більш обережну політику ризиків ліквідності.
"Всі банки мають значний обсяг ліквідності, вона сконцентрована у валюті, в державних цінних паперах. На сьогоднішній день є 57 млрд грн на банківських балансах. Тобто, запас міцності більш ніж достатньо", - підкреслив Дубихвіст.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся