Захід боїться загнати Путіна в кут через наявність ядерної зброї, - МЗС

НовиниПолітика    14.10.2016 - 09:51
Фото: Олена Зеркаль назвала побоювання Заходу
Фото: Олена Зеркаль назвала побоювання Заходу
У розмові з Порошенком Байден підтримав продовження санкцій проти РФ Путін не збирається виконувати вимоги Заходу для скасування санкцій проти РФ

Відключення SWIFT як санкція проти Росії поки не розглядається

Заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль вважає, що Захід боїться заганяти президента Росії Володимира Путіна у кут через наявність у Москви ядерної зброї. Про це вона заявила в ефірі "Радіо Свобода".

"Вони дуже бояться того, що Путін, будучи загнаний у кут, може скористатися чимось, чим вони ніколи не скористалися б", - зазначила Зеркаль.

За її словами, відключення SWIFT як санкція проти Росії поки не розглядається.

"Ще у 2014 році, коли ми виходили на останню хвилю санкцій, ми обговорювали з європейськими партнерами цю можливість і залишили її як крайній засіб тиску. Але виключити, що можливість існує, ми зараз, принаймні, не можемо. Звичайно, що це може бути як крок у зв’язку з якимись дуже несподіваними подіями, але ми сподіваємося, що таких заходів не треба буде вживати", - наголосила Зеркаль.

Вона визнала, що влітку 2016 року українські дипломати були не впевненні у збереженні санкцій проти Росії. Зараз же, на думку Зеркаль, Путін своїми діями у Сирії дає додаткові важелі Україні для переговорів із лідерами західних країн про продовження і посилення санкцій проти РФ.

Нагадаємо, раніше глава МЗС Швеції Марґот Вальстрем закликала Євросоюз обміркувати можливість запровадити санкції проти Росії через її дії у Сирії, і заявила про можливі російські воєнні злочини у цій країні.

Читайте в розділі

Адвоката Онищенка допитали у справі про фінансування сепаратизму, - СБУ

Кримський суд допитав колишнього українського міліціонера у справі Чийгоза

Уряд вимагає від Ради ухвалити закон про спецконфіскацію

On Top