Заступник голови КМДА Старостенко відзвітувала про створення робочих місць в дитсадках

НовиниСуспільство    13.01.2017 - 20:22
Фото: інспекція новостворених груп у ДНЗ №812
Фото: інспекція новостворених груп у ДНЗ №812

За кошти німецького уряду Києву вдалося створити понад 500 місць для дошкільнят

Разом із використанням міських коштів на створення додаткових місць у дитсадках Київ активно залучає позабюджетне фінансування. Про це повідомила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко під час інспекції новостворених груп у ДНЗ №812.

Так, у 2016 році за кошти німецького уряду місту вдалося створити додатково понад 500 місць для київських дошкільнят.

"Сьогодні Київ успішно залучає позабюджетні кошти на вирішення міських проблем. Зокрема, вже 2-й рік поспіль ми співпрацюємо з німецьким урядом, аби відкрити в дитсадках Києва, де є така можливість, додаткові групи. І сьогодні, інспектуючи нові відкриті групи, ми бачимо надзвичайно хороші результати", – повідомила заступник голови КМДА.

За її словами, у 2016 році за цією програмою було здійснено ремонтно-будівельні роботи 25 груп, що додатково створило 500 місць у 14 ДНЗ столиці. Місто зі свого боку подбало про облаштування закладів: за міський бюджет було закуплено меблі, господарчий і спортивний інвентар, облаштовано харчоблок і пральню, зазначила Ганна Старостенко.

"У 2017 році ми плануємо зробити ще більше: відкрити у рамках цього проекту ще понад 1,5 тисячі місць у київських ДНЗ. Наразі вже затверджено перелік садочків і розпочато роботи в них", – повідомила Ганна Старостенко.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top