Заступник голови ФБР МакКейб пішов у відставку

Новини Політика 29.01.2018 - 21:57
Фото: ФБР (FBI.gov)
Фото: ФБР (FBI.gov)

Офіційного повідомлення про відхід з поста поки не було

Заступник директора Федерального бюро розслідувань США Ендрю МакКейб йде у відставку. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.

Як відомо, раніше МакКейб піддався критиці з боку президента США Дональда Трампа, який у своєму Twitter звинуватив його в упередженості.

За даними джерел, аж до відставки МакКейб залишиться у відпустці. Видання зазначає, що офіційного повідомлення про його відхід з поста поки не було.

Раніше стало відомо, що приводом для критики МакКейба з боку демократів стало те, що ФБР не висунуто офіційних звинувачень Хілларі Клінтон у зв'язку з розслідуванням того, як колишній держсекретар використовувала особисту пошту для передачі службової інформації.

У зв'язку з цим республіканці в Конгресі США звинуватили МакКейба в упередженості. Критику на адресу МакКейба висловив і особисто Трамп у своєму Twitter у грудні 2017 року.

Нагадаємо, в кінці грудня Washington Post посилаючись на джерела, знайомі з ситуацією, повідомило, що заступник директора ФБР Ендрю МаКкейб планує піти у відставку протягом декількох місяців. Раніше МакКейб був викликаний на допит і відповідав на запитання трьох комітетів конгресу США. За результатами бесіди республіканці заявили, що не були задоволені його відповідями, демократи назвали позицію опонентів цькуванням.