Заступник Матіоса не задекларував витрати на оренду будинку під Києвом, - розслідування

Заступник Матіоса не задекларував витрати на оренду будинку під Києвом, - розслідування
Фото: Дмитро Борзих (УНІАН)

Місячна зарплата Борзих склала третину вартості оренди будинку

Заступник Головного військового прокурора Анатолія Матіоса - Дмитро Борзих - у своїй декларації не вказав витрати на оренду будинку у Лісниках під Києвом. Про це вказано у розслідуванні програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

"У 2016 році Борзих орендував великий будинок з басейном, сонячними панелями обігріву та з прикрашеним ландшафтним дизайном подвір’ям. У декларації Борзих вказав користування цим будинком, але не зазначив витрати на оренду помешкання. Заступник військового прокурора пояснив це тим, що вартість оренди не перевищувала 80 тис гривень, а тому не підлягала декларуванню", - вказано у розслідуванні.

Заступник Матіоса не задекларував витрати на оренду будинку під Києвом, - розслідування

Фото: будинок Дмитра Борзих в Лісниках (nashigroshi.org)

Також зазначається, що за словами ріелтора Євген Островського, котрий улітку 2016 року показував цей будинок клієнтам,  вартість щомісячної оренди будинку на той час становила 3,5 тис. доларів, або понад 90 тис. гривень.

Окрім того, у декларації Дмитра Борзих зазначено, що торік його зарплата склала 378 тис. гривень, тобто лише 31 тис. гривень на місяць, що становить третину вартості оренди будинку. Також у розслідуванні вказано, що Національне агентство із питань запобігання корупції у відповідь на прохання самого Борзих про перевірку його декларації, заявило, що підстав для перевірки немає.

Нагадаємо, 5 грудня 2017 року Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) направило до суду 8 протоколів про адміністративні правопорушення чиновників.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся