Заступник Кличка проінспектував квартири киян, які скаржилися на низьку температуру

НовиниСуспільство    11.01.2017 - 17:15
Фото: Пантелеєв інспектує квартири киян
Фото: Пантелеєв інспектує квартири киян

Здійснено 2331 комісійне обстеження квартир, де зафіксована недостатня температура опалення

Із початку опалювального сезону здійснено 2 331 комісійне обстеження квартир, де зафіксована недостатня температура опалення, такі комісії діють у кожному районі та в результаті їхньої роботи приймається рішення про перерахунок або оперативно усуваються поломки, що впливають на роботу системи опалення. Про це під час виїзної інспекції роботи комісії у будинках у Голосіївському та Святошинському районах заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

"Комісія складається з представників теплопостачальних підприємств – ПАТ "Київенерго" або ТОВ "Єврореконструкція", житлових підприємств та, власне, самих мешканців. Здійснюється замір температури опалення в оселі. Якщо фіксується температура нижча від необхідної норми, а це +18 градусів, то визначається причина та відповідальний за це. У результаті або оперативно усуваються технічні неполадки, або людині здійснюється перерахунок", – розповів заступник голови КМДА.

Пантелеєв перевірив дві квартири, мешканці яких скаржилися на неякісну послугу опалення. У помешканнях було зафіксовано +16 градусів тепла.

"У першій квартирі в Голосіївському районі визначено, що причиною є технічна проблема, яка виникла після встановлення теплового лічильника минулого року. Протягом доби ЖЕК спільно з "Київенерго" проведуть необхідні обрахунки, спланують технічні заходи, аби повернути людям у квартиру нормальну температуру опалення. У випадку квартири на вулиці Дружківській результати обстеження квартири та теплопункту показали, що необхідно замінити як крани на радіаторах у квартирі, яким вже десятки років, так і запірну арматуру в тепловому пункті. На це виконавцям даємо 10 днів, а мешканцям квартир, де є проблема недогріву, здійснять перерахунок", – пояснив Пантелеєв. 

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
Теги: отопление
On Top