Закон щодо виробництва спирту дозволить збільшити надходження до бюджету від ПДВ на 150 млн грн

Понеділок 03 серпня 2015 16:24
Закон щодо виробництва спирту дозволить збільшити надходження до бюджету від ПДВ на 150 млн грн
Фото: у розпорядженні РБК-Україна опинилися відповідні проекти законів

Прийняття законопроектів дозволить збільшити виробництво і реалізацію спирту на 10-15 млн дал на рік

Законопроект, що передбачає зміни ст. 229 Податкового кодексу "щодо питань оподаткування і регулювання виробництва та використання спирту етилового", а також документ, що пропонує дерегуляцію виробництва біоетанолу і біодизеля, які опинилися в розпорядженні РБК-Україна, дозволить збільшити надходження до державного бюджету від ПДВ на 150 млн грн. Про це йдеться в статті РБК-Україна "Укрспирт" виводить технічну спиртову продукцію з-під акцизу".

У статті зазначається, що прийняття запропонованих законодавчих ініціатив дозволить державі збільшити виробництво і реалізацію спирту на 10-15 млн дал на рік, підрахували в Мінагрополітики. Чиновники впевнені, що в результаті щорічні надходження до держбюджету від ПДВ зростуть на майже 150 млн грн і ще додаткові 110 млн грн складе сплата податку на прибуток.

"Перехід в іншу товарну групу дозволить зняти фіскальний сальдо в розмірі близько 1 млрд грн з галузі. Відповідно, ми серйозно потесним білоруські антифризи, польські омивачі автомобільних стекол. Крім того, це забезпечить стабільною роботою цукрові заводи, аграріїв, які будуть поставляти сировину для біоетанолу", - сподівається в. о. голови ДП "Укрспирт" Роман Іванюк.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, експорт горілки за 5 міс. скоротився більш ніж на 50%.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся