ua en ru

Закон про продовження строку подання відомостей про бенефіціаріїв набув чинності

Закон про продовження строку подання відомостей про бенефіціаріїв набув чинності Фото: Продовжено на 4 місяці строк подання відомостей про кінцевих бенефіціарів

Закон вступає в силу з дня його опублікування

В Україні сьогодні, 26 травня 2015 р. набрав чинності закон України № 475-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи". Відповідний документ офіційно опублікований сьогодні в парламентській газеті "Голос України".

Закон вступає в силу з дня його опублікування.

Закон передбачає продовження на 4 місяці строків подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) юридичними особами, які були зареєстровані до 25 листопада 2014 р., що забезпечить можливість виконання вимог закону всіма зареєстрованими юридичними особами.

Закон також передбачає звільнення від обов'язку подання відомостей про кінцевих бенефіціарних власників (контролерів) релігійних організацій, державних та комунальних підприємств, юридичних осіб, учасниками яких є виключно фізичні особи, якщо кінцеві бенефіціарні власники (контролери) таких юридичних осіб збігаються з їх учасниками (членами).

Нагадаємо, Верховна Рада України прийняла цей закон в цілому 21 травня 2015 р. За відповідний законопроект № 2896 проголосували 267 нардепа при 226 мінімально необхідних.

Президент України Петро Порошенко підписав закон 25 травня.