"Закарпатгаз Збут": майже 4 тис. клієнтів компанії користуються Viber-ботом

"Закарпатгаз Збут": майже 4 тис. клієнтів компанії користуються Viber-ботом
Ілюстративне фото (УНІАН)

Сервіс створено для побутових споживачів

Клієнти компанії "Закарпатгаз Збут" мають можливість сплачувати за газ за допомогою онлайн-сервісу Viber-бот. В ньому вже зареєстровано майже 4 тис. закарпатців. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що спосіб оплати за газ через Viber має ряд переваг. Зокрема, можливість миттєвої оплати з будь-якої точки світу у режимі 24/7, відсутність черг, звітність, простота оплати, безпека грошових операцій.

"Темпи сучасного життя вимагають від різних компаній бути гнучкими та клієнторієнтованими. ТОВ "Закарпатгаз Збут" за допомогою сервісу Viber-бот пропонує полегшити життя не тільки собі, але й своїм близьким. Адже у вайбері можна зареєструвати до 5 особових рахунків і, таким чином, допомогти батькам, бабусям-дідусям та іншим родичам у поважному віці", — зазначила директор ТОВ "Закарпатгаз Збут" Вікторія Томинець.

За допомогою цього сервісу споживач також може передати показники за спожитий газ, переглянути поточний стан розрахунків, історію оплат і показань лічильника.

"Я веду активний спосіб життя і дуже ціную свій час. Тому навіть вийти з квитанцією у банк , аби сплатити за послуги, інколи не виходить. Дуже рада, що представники компанії розповіли про можливість оплати за газ через цей сервіс. Із задоволенням зареєструвалася і користуватимуся постійно", — зазначила ужгородка Ольга Слава, якій працівники компанії допомогли зареєструватися у сервісі.

В компанії також додали, що сервіс створено для побутових споживачів. Для реєстрації слід вказати номер особового рахунку та суму останнього платежу за газ (або номер лічильника газу).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся