Через забруднення навколишнього середовища щороку гине 1,7 млн дітей, - ВООЗ

Через забруднення навколишнього середовища щороку гине 1,7 млн дітей, - ВООЗ
Фото: діти в Африці

Смертність через проблеми екології є найвищою у країнах Африки, Афганістані та Пакистані

Забрудення довкілля та інші екологічні проблеми у світі щороку спричиняють загибель 1,7 млн маленьких дітей. Про це 6 березня, повідомляє DW з посиланням на агентство dpa.

Згідно зі звітом Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), найбільше дітей помирають від забруднення повітря, яке спричиняють транспорт, промисловість, куріння та неякісне паливо, яке у багатьох домівках використовують для опалення та приготування їжі.

Частка дітей, які гинуть через поганий стан довкілля, у період з 2002 по 2012 рік скоротилася з 37 % до 26 % від усіх смертей дітей віком до п'яти років. 

ВООЗ вважає це число завеликим та закликає до інвестицій у проекти, які мають знизити рівень смертності.

Згідно зі звітом ВООЗ, який ґрунтується на даних 2012 року, від респіраторних інфекцій щороку гинуть 570 тисяч маленьких дітей. Недоступність чистої води та брак гігієни вбивають щороку ще 361 тисячу дітей.

Смертність через проблеми екології є найвищою у країнах центральної, західної та південно-західної Африки, а також в Афганістані та Пакистані.

Нагадаємо, у США можуть скоротити на 17% витрати на агентства, що займаються проблемою зміни клімату.
 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся