На ЗАЕС вночі відключався енергоблок через помилкове спрацьовування автозахисту

На ЗАЕС вночі відключався енергоблок через помилкове спрацьовування автозахисту
Фото: Запорізька АЕС

Спрацювала помилковий автоматичний захист

Енергоблок №2 Запорізької АЕС сьогодні, 11 червня о 01:46 був відключений від мережі через помилкове спрацьовування автоматичного захисту (АЗ) реакторної установки з підвищення тиску в 1-му контурі.Про це повідомляє прес-служба ДП НАЕК "Енергоатом".

"Енергоблок відключений від мережі через помилкове спрацьовування автоматичного захисту. Подана аварійна заявка на відключення блоку до 19:00 11.06. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків немає", - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі з встановленою потужністю 6000 МВт. В останні роки станція виробляє близько 50% всієї електроенергії, виробленої атомними станціями України, і більше 22% від загального виробітку електроенергії в країні.

Нагадаємо, Служба безпеки України почала розслідування за фактом зловживання службовцями "Енергоатому" і СхідГЗК на суму 10 млн дол. При закупівлі уранового концентрату.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся