Заборгованість "Укрнафти" перед держбюджетом зросла до 10,4 млрд грн

НовиниЕнергетика    04.01.2016 - 16:02
Фото: голова правління "Укрнафти" Марк Роллінз
Фото: голова правління "Укрнафти" Марк Роллінз

При цьому дебіторська заборгованість компанії становить понад 18,6 млрд грн

Заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом в частині сплати податків і зборів з серпня 2014 року по 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд грн. Про це йдеться в листі НАК "Нафтогаз України" на адресу Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, текст якого має РБК-Україна.

"Заборгованість перед державним бюджетом за податками, зборами (обов'язковими платежами), які утворилися з серпня 2014 року станом на 01.01.16 становить 10,4 млрд грн, у тому числі 8,4 млрд грн з рентної плати за користування надрами для видобування природного газу, нафти і газового конденсату, 1,3 млрд грн з авансових внесків з податку на прибуток та понад 0,6 млрд грн з податку на додану вартість", - йдеться в документі.

Також наголошується, що в 2015 р. компанія використала право надання розстрочки поточних грошових зобов'язань та податкового боргу (відповідно до Податкового кодексу відносно).

"Але внаслідок невиконання Товариством умов закріплених у договорах з фіскальними органами про розстрочення поточних податкових зобов'язань і податкового боргу контролюючий орган скасував усі рішення про розстрочення", - наголошується в документі.

При цьому рівень виконання нарахованих протягом 2015 р. податкових зобов'язань становить 35%, що нижче відповідного показника 2014 р. в 2,5 рази.

За даними "Нафтогазу", за станом на 1 січня 2016 р., дебіторська заборгованість "Укрнафти" становить 18,676 млрд грн.

"Повернення навіть 50% існуючої дебіторської заборгованості дозволить суспільству розрахуватися з державним бюджетом за податками, зборами", - зазначили в НАК.

лист "Нафтогазу" на адресу МЕРТ

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів на цьому тижні проведе нараду щодо розрахунків "Укрнафти".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся