Заборгованість російських банків за забезпеченими кредитами вперше перевищила 2,9 трлн руб

Заборгованість комерційних банків Росії за забезпеченими кредитами на 16 вересня 2014 р. досягла нового рекорду, склавши 2 трлн 902 млрд 407,44 млн руб (близько 7,7 млрд дол.).

Заборгованість комерційних банків Росії за забезпеченими кредитами на 16 вересня 2014 р. досягла нового рекорду, склавши 2 трлн 902 млрд 407,44 млн руб (близько 7,7 млрд дол.). Про це йдеться в повідомленні Центрального банку Росії.

До сьогоднішнього дня найвища заборгованість кредитних організацій по забезпечених кредитах Банку Росії була 2 трлн 886 млрд 343,04 млн руб.

Забезпечені кредити Банку Росії є інструментом надання ліквідності кредитним організаціям-резидентам, які уклали з ним генеральний кредитний договір. Забезпеченням за такими кредитами можуть слугувати цінні папери з ломбардного списку Банку Росії, інші банківські активи або поручительства, а також фізичне золото.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся