Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 819 млн гривень 

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 819 млн гривень 
Фото: Нафтогаз (РБК-Україна)

Заборгованість ПАТ "Київенерго" зменшилась на 282 млн грн (7%).

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК "Нафтогаз України" за використаний природний газ зменшилася на 819 млн гривень (2,4%). Про це йдеться в повідомленні пресс-служби "Нафтогазу". 

"Станом на 23 січня 2018 року сумарна прострочена заборгованість підприємств  ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК «Нафтогаз України» складає 33,2 млрд грн. У порівнянні з минулим тижнем заборгованість зменшилась на 819 млн грн (2,4%)", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилась на 282 млн грн (7%).

Заборгованість підприємств ТКЕ та ТЕЦ за минулий тиждень зменшилась на 745 млн грн (2,7%).

Заборгованість підприємств, що виробляють електроенергію, за минулий  тиждень зменшилась на 73 млн грн (1,8%).

Заборгованість прямих промислових споживачів не змінилась.

Заборгованість регіональних газопостачальних підприємств зменшилась на 645 млн грн (2,2%).

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що наглядова рада НАК "Нафтогаз України" визначила трьох членів, які готові брати участь у засіданнях урядової робочої групи з ведення переговорів щодо залучення іноземних партнерів до управління газотранспортною системою (ГТС) України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся