ru ua

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" знизилася на 315 млн гривень

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" знизилася на 315 млн гривень Фото: підприємства продовжують знижувати борги перед "Нафтогазом"

Сумарна заборгованість становить 27,9 млрд гривень

Сумарна заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" станом на 7 листопада 2017 року знизилася на 1,1% (315 млн гривень) у порівнянні з минулим тижнем і склала 27,2. Про це йдеться в повідомленні компанії.

зокрема, борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, що використовується для виробництва теплової енергії, становить близько 78% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 12%, борг прямих промислових споживачів - близько 10%.

Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень знизилася на 58 млн гривень (1,7%). Сумарна заборгованість "Київенерго" становить 3 335 млн гривень.

Сумарна прострочена заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, що використовується для виробництва теплової енергії, становить близько 21,5 млрд гривень, з них за 2017 рік - 5,3 млрд гривень. За минулий тиждень заборгованість зменшилася на 290 млн гривень (1,4%).

Нагадаємо, минулого тижня заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" знизилася майже на 360 млн гривень.