Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" збільшилась на 392 млн гривень

Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" збільшилась на 392 млн гривень
Фото: "Нафтогаз" (РБК-Україна)

Заборгованість підприємств за газ складає 28,1 млрд гривень

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК "Нафтогаз України" за використаний природний газ збільшилась на 392 млн гривень. Про це йдеться у повідомленні прес-служби НАК.

"Станом на 17 жовтня 2017 року сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ та прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 28,1 млрд гривень. В порівнянні з минулим тижнем заборгованість збільшилась на 392 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, близько 78% від загальної суми заборгованості становить борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії становить близько 12%, а борг прямих промислових споживачів - близько 10%.

Крім того, повідомляється, що борг ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень збільшився на 184 млн гривень, тоді як сумарна заборгованість "Київенерго" складає 3 574 млн гривень. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що сумарна прострочена заборгованість підприємств ТКЕ, ТЕЦ і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" станом на 10 жовтня 2017 року становила близько 27,7 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся