Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" скоротилася до 21,4 млрд гривень

НовиниЕнергетика    21.09.2016 - 20:44
Фото: підприємства скоротили заборгованість за спожитий газ
Фото: підприємства скоротили заборгованість за спожитий газ

За підсумками тижня відповідний борг за використаний природний газ зменшився на 94 млн грн

Заборгованість підприємств-боржників перед НАК "Нафтогаз України" за використаний природний газ зменшилася за минулий тиждень на 94 млн гривень (0,4%), склавши 21,4 млрд грн станом на 13 вересня 2016. Про це повідомили сьогодні в прес-службі НАК.

Зокрема, борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, що складає близько 84% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 11%, тоді як борг прямих промислових споживачів - близько 5%.

Разом з тим заборгованість "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, зменшилася за минулий тиждень на 12 млн гривень (1%) при загальній сумарної заборгованості ПАТ в розмірі близько 1,112 млрд грн.

Що стосується підприємств ТКЕ і ТЕЦ, то їх сумарна прострочена заборгованість перед НАК "Нафтогаз України" за природний газ при виробництві теплової енергії становить близько 18 млрд грн, з них за поточний рік – 2,7 млрд гривень. В цілому, за минулий тиждень сумарний борг тепловиків зменшився на 93 млн гривень (0,5%).

Нагадаємо, борг споживачів за електроенергію сягнув майже 890 млн гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся