Заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 326 млн гривень

НовиниЕнергетика    13.01.2016 - 22:03
Фото: "Нафтогаз України"
Фото: "Нафтогаз України"

Борг "Київенерго" за тиждень зменшився на 120 млн гривень

За станом на 12 січня 2016 року сумарна прострочена заборгованість підприємств і прямих промислових споживачів перед НАК "Нафтогаз України" складає близько 16,3 млрд грн, порівняно з минулим тижнем заборгованість зменшилася на 326 млн грн (2%). Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

Борг підприємств ТКЕ та ТЕЦ за природний газ, використаний для виробництва теплової енергії, становить близько 78% від загальної суми заборгованості, борг ТЕЦ за природний газ, використаний у виробництві електроенергії - близько 16%, борг прямих промислових споживачів - близько 6%.

Заборгованість ПАТ "Київенерго" за газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії, за минулий тиждень зменшилася на 120 млн грн (53,3%). Суспільство повністю розрахувалося за газ, використаний для виробництва теплової енергії. Рівень оплати за газ для виробництва електроенергії досяг 93%.

Нагадаємо, станом на 5 січня заборгованість підприємств перед "Нафтогазом" зменшилася на 9,5% до 16,6 млрд гривень.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся