Заборгованість споживачів перед "Криворіжгазом" досягла майже 13 млн гривень

Кривий Ріг, Вівторок 15 вересня 2020 15:44
Заборгованість споживачів перед "Криворіжгазом" досягла майже 13 млн гривень
Газова труба (kmu.gov.ua)

Станом на 1 липня борги клієнтів за послуги з розподілу газу перед АТ "Криворiжгаз" становлять 12,9 млн гривень. Це вдвічі перевищує заборгованість компанії перед Оператором ГТС.

Про це повідомляє прес-служба "Криворіжгазу".

"Найбільшими боржниками є компанії теплокомуненерго, їх заборгованість становить 10,3 млн гривень. Окрім них значну суму заборгували і побутові споживачі, їх заборгованість становить 2,6 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

За словами прес-служби, в цьому році на зростанні боргів та погіршення розрахунків клієнтів "Криворіжгазу" вплинув мораторій на застосування штрафних санкцій до боржників, введений урядом через пандемію коронавірусу.

"На початку вересня ми направили до Верховної Ради інформацію щодо розрахунків з Оператором ГТС та розрахунків з нами по всім категоріям споживачів. Специфіка цього року - значне, дворазове перевищення боргів споживачів над нашою заборгованістю перед Оператором ГТС. Воно сформоване в першій половині року, коли в умовах карантину оплата споживачів за послуги доставки газу значно погіршилася. Деякі споживачі помилково прийняли це як сигнал взагалі не платити за комунальні послуги. Хоча насправді мова йде лише про тимчасовий мораторій на нарахування пені", - зазначила комерційний директор "Криворіжгазу" Катерина Гарькава.

За місяць до опалювального періоду АТ "Криворiжгаз" закликає компанії ТКЕ та клієнтів розраховуватись за надані послуги, адже від цього залежить надійність газопостачання, проходження сталого опалювального періоду та розрахунки з Оператором ГТС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся