Заборгованість КМДА перед "Київенерго" по різниці в тарифах складає 625 млн грн, - "Київенерго"

Заборгованість Київської міської державної адміністрації (КМДА) перед ПАТ "Київенерго" складає 625 млн грн. Про це повідомив технічний директор "Київенерго" Олександр Зайцев після розширеного засідання КМДА з питань підготовки до опалювального сезону, передає кореспондент РБК-Україна.

Крім того, Зайцев зазначив, що заборгованість комунальних і державних підприємств перед "Київенерго" складає 1,8 млрд грн: "Ще одне проблемне питання - це погашення заборгованості державних і комунальних підприємств. Сьогодні ця заборгованість складає 1,8 млрд грн".

В совою чергу голова КМДА Олександр Попов зазначив, що КМДА на 70% розрахувалася з "Київенерго" по різниці в тарифах: "Перед "Київенерго" у нас ще влітку була заборгованість близько 3 млрд грн... Уряд, а потім Верховна Рада на нашу пропозицію виділили додаткові асигнування. Майже 2,5 млрд грн вже зараховано - це додаткові бюджетні асигнування, згідно з якими ми вже на 70% скоротили заборгованість міста перед "Київенерго" за різницю в тарифах".

Також Попов додав, що сподівається, що уряд перегляне видатки і виділить ще додаткове фінансування, оскільки до кінця року місто може не вистачити коштів, щоб повністю розрахуватися з "Київенерго".

Читайте також: На погашення боргів по різниці в тарифах перераховано близько 3 млрд грн з 4,6 млрд грн, які є, - Близнюк

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся