ua en ru

Затриманий у Франції колишній військовий планував напад

00:26 07.05.2017 Вс
1 мин
Чоловік збирався зробити атаку від імені "Ісламської держави"
Затриманий у Франції колишній військовий планував напад Фото: затриманий у Франції планував напад

Колишній військовослужбовець, затриманий біля військової бази на заході Франції, зізнався, що планував напад від імені терористичного угруповання "Ісламська держава". Про це повідомляє радіостанція Europe1.

Раніше в місті Евре французькі поліцейські виявили в автомобілі 34-річного француза флеш-накопичувач, на якому знаходився текст, який свідчить про те, що він дотримувався ідей ІГ. Також у затриманого знайдено кілька чорних прапорів угруповання невеликого розміру. У його машині виявлені помпова рушниця, два револьвери і набої.

Слідчі підозрюють, що затриманий міг вести спостереження за базою з метою здійснення теракту в подальшому.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Франції поліція виявила біля військової бази на заході країни схованку з помповою рушницею, двома револьверами та боєприпасами до них. Вони попередили про це поліцію. Власник залишив машину, залишивши ключі в замку запалювання. Коли він повернувся, то був затриманий правоохоронцями.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: