Затримані у справі про підрив пам'ятника Сталіна в Запоріжжі звільнені

НовиниНадзвичайні події    02.01.2011 - 13:13

Затримані у справі про підрив пам'ятника Сталіна в Запоріжжі звільнені. Про це РБК-Україна повідомив адвокат затриманих Сергій Гайдук.
Зокрема, вчора ввечері з Жовтневого райвідділу міліції були звільнені голова Запорізького відділення ВО "Свобода" Віталій Подлобніков, заступник голови Запорізького відділення ВО "Свобода" з молодіжних питань Юрій Гудименко і глава молодіжної організації "Небо" Ігор Артюшенко.
"На даний момент невідомий правовий статус В.Подлобнікова та Ю.Гудименко. Хто вони - свідки, підозрювані або хто-небудь ще? В.Подловнікова на дачу свідчень вже не будуть викликати. Ю.Гудименко і ряд інших активістів ВО"Свобода" в неділю підуть давати свідчення", - зазначив С.Гайдук. При цьому він підкреслив, що сумнівається в правочинності затримання Ю.Гудименко в 01:00 1 січня: "Не може бути затримання без конкретної справи. У той час як заяву за фактом підриву пам'ятника було подано о п'ятій годині ранку главою запорізького обкому КПУ Олексієм Бабуріним".
І.Артюшенко повідомив, що основною версією правоохоронців, у зв'язку з якою їх допитували, в даний момент є причетність до вибуху пам'ятника громадської організації "Тризуб". Дану версію відпрацювання причетності "Тризуба" підтвердив і Ю.Гудименко у своєму блозі, зазначивши, що їх особливо активно розпитували про зв'язки з керівництвом та активістами цієї організації.
Нагадаємо, за повідомленням МВС, вибух стався 31 грудня 2010 р. в 22:45. За фактом вибуху порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення майна).

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top