ua en ru

Зачистка наметів під Радою: госпіталізовано 11 активістів, одного з них оперували

Зачистка наметів під Радою: госпіталізовано 11 активістів, одного з них оперували Фото: наслідки розгону наметового містечка під ВР (facebook.com/Vyzvolennia.Ukr)

У всіх виявлено травми голови, численні переломи рук та ніг, а в одного ще й внутрішній крововилив

Унаслідок зіткнень між силовиками і протестувальниками в ході зачистки наметового містечка під будівлею Верховної Ради в Києві 11 мітингувальників госпіталізовано до столичних лікарень. Про це повідомляє прес-служба громадської організації "Рух Визволення" в Facebook.

"Поки відомо про 11 наших активістів, яких після штурму наметового містечка на Грушевського доправили до лікарень Києва. У всіх виявлено травми голови, численні переломи рук та ніг. А в одного, крім переломів та забоїв, діагностовано внутрішній крововилив", - йдеться в повідомленні.

В організації уточнили, що в міській клінічній лікарні Києва №17 (провул. Лабораторний, 20) зараз перебуває 10 активістів руху, в тому числі шестеро учасників бойових дій: Юрій Дикий (позивний "Дикий"), Микита Кашницький (позивний "Мачете"), Олександр Сєров (позивний "Мак"), Юрій Маркевич (позивний "Мазур"), Віталій Заверуха (позивний "Медляк"), Євген Русин (позивний "Мародер"), Іван Українець, Володимир Николаєць, Павло Реутов та Олег Покляцький.

Поки відомо про одинадцятьох наших активістів, яких після штурму наметового містечка на Грушевського доправили до лікаре...

Опубліковано Рух "Визволення" 3 березень 2018 р.

"Одного активіста - Ореста Слободяна (позивний "Орест") - медики забрали на операцію в Олександрівську клінічну лікарню (вул. Шовковична, 39/1)", - доповіли в ГО.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в ході силового розгону наметового містечка під Верховною Радою загалом правоохоронці затримали 101 особу.