Страйки в аеропортах обійшлися Air France в 200 млн євро

Страйки в аеропортах обійшлися Air France в 200 млн євро
Фото: страйк в аеропорту (revolutionpermanente.fr)

Профспілки мають намір продовжити страйки

Страйки пілотів, бортпровідників та наземного персоналу авіакомпанії вже обійшлися Air France в 200 мільйонів євро (247 мільйонів доларів). Про це повідомляє AP з посиланням на профспілки.

Сьогодні, 11 квітня, профспілки мають намір продовжити страйки. Очікується, що 30% запланованих на сьогодні рейсів будуть скасовані, в тому числі близько 40% далекомагістральних рейсів.

Профспілки просять підвищення заробітної плати на 6% всім працівникам.

З початку страйку 22 лютого вже відбулося кілька зустрічей між представниками працівників і керівництвом Air France, але профспілки заявили, що не отримали задовільної відповіді на їхні вимоги.

Нагадаємо, 7 квітня авіакомпанія Air France скасувала близько 30% рейсів через страйк співробітників, які вимагають підвищення зарплат. Профспілки пілотів, бортпровідників та наземного персоналу Air France обіцяли провести 10-11 квітня нові страйки.

10 квітня в Німеччині також скасували сотні рейсів через страйк в чотирьох аеропортах країни, в тому числі в хабі Франкфурта.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся