"Южний" розцінює заяву Лещенка про тендер по днопоглибленню порту як тиск на АМКУ

НовиниЕкономіка    21.10.2016 - 13:13
Фото: порт "Южний"
Фото: порт "Южний"

Адміністрація морського порту "Южний" розцінює заяву народного депутата України Сергія Лещенка як тиск на посадових осіб Антимонопольного комітету України (АМКУ) напередодні розгляду справи по тендеру з днопоглиблення порту і просить утриматися від маніпулювання фактами. Про це йдеться в офіційній заяві морського порту.

"У лютому поточного року було організовано тендер на будівництво об'єкта: "Реконструкція морського підхідного каналу та внутрішніх водних підходів до глибоководних причалів порту". В кінці вересня комітетом з конкурсних торгів прийнято рішення визначити переможцем з числа учасників допущених до оцінки за найбільшою кількістю балів -ТОВ "Ян Де Нул Україна", - йдеться в повідомленні.

У заяві зазначається, що 17 жовтня представники групи "Ян Де Нул", яка є провідним експертом днопоглиблення та морського будівництва з найсучаснішим у світі технічним флотом, провели зустріч з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном і представниками Європейської Бізнес Асоціації.

За даними прес-служби, делегація групи "Ян Де Нул" була представлена керівництвом ТОВ "Ян Де Нул Україна" — генеральним директором Андрієм Рожевим і директором Дмитром Бойком, а також представниками групи, що відповідають за розвиток бізнесу в Україні, регіональним директором Філіпом Утсе і регіональним менеджером Тімом Девольдером.

"ТОВ "Ян Де Нул Україна" користується повною підтримкою групи "Ян Де Нул" на глобальному рівні, в тому числі в частині використання передового флоту, світового досвіду, професійних та інноваційних рішень. Для реалізації проектів в Україні ми також залучаємо міжнародних партнерів, які мають досвід у будівництві гідротехнічних споруд", - зазначив регіональний директор групи "Ян Де Нул" Філіп Утсе.

Міністр інфраструктури України підкреслив, що міжнародна група "Ян де Нул" підтвердила повноваження компанії "Ян де Нул Україна", яка виграла тендер на днопоглиблення "Южного". "Це означає не тільки приналежність до компанії, відомій у всьому світі, але й високі стандарти виконання робіт", - заявив глава відомства.

Однак, згідно з інформацією в заяві, "один з учасників тендеру, незадоволений результатами, подав скаргу на рішення комітету з конкурсних торгів в АМКУ і має намір зірвати проведення днопоглиблювальних робіт і подальший розвиток порту "Южний". Засідання АМКУ з цього питання відбудеться 3 листопада. Адміністрація порту "Южний" повністю готова до розгляду справи і має всі необхідні аргументи для відстоювання своєї правової позиції.

"У свою чергу високий суспільний резонанс, якого набуває зазначене питання, може розцінюватися як тиск на членів Антимонопольного комітету України при прийнятті рішення по справі. Адміністрація морського порту "Южний" готова до відповіді на будь-які питання ЗМІ в будь-якому форматі", - відзначили в "Южному".

"Наголошуємо, зайва політизація даної теми може погіршити репутацію України як замовника днопоглиблювальних робіт в світі і нашкодити приходу провідних іноземних компаній на український ринок", - резюмували автори заяви.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся