ru ua

Південнокорейська Samsung відкликала всі позови до Apple в Європі

Південнокорейська компанія Samsung відкликала всі позови до свого американського конкурента - компанії Apple - в Європі, передає телеканал Sky News з посиланням на повідомлення Samsung.

"Samsung зберігає прихильність до ліцензування своїх технологій на справедливих, розумних і недискримінаційних умовах. На цій підставі Samsung відкликає з європейських судів всі позови до Apple про порушення патентних прав в інтересах захисту споживчого вибору", - йдеться в повідомленні південнокорейської компанії, в якому Samsung підкреслює необхідність конкурувати з Apple на ринку, а не в суді.

Повідомлення Samsung з'явилося через кілька годин, після того як стало відомо, що суд США відмовив у задоволенні вимоги Apple про заборону продажів ряду пристроїв Samsung на підставі попереднього рішення суду, згідно з яким кілька південнокорейських смартфонів були визнані такими, що порушують патенти американського конкурента. Тоді суд зобов'язав Samsung виплатити штраф 1,05 млрд дол.

Найбільші технологічні гіганти ведуть патентну війну вже не перший рік. При цьому розгляди йдуть не тільки в США, але в країнах Європи та Азії.

Читайте також: Apple заявляє, що у неї є підстави судитися з Samsung ще за шість гаджетів