Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії

У головному дербі Італії між "Ювентусом" і "Міланом" подеба очікуємо дісталася туринцям.

Голи: Тевес, 14, Бонуччі, 31, Мората, 65 - Антонелли, 28
Ювентус:
Буффон, Падоин, Бонуччі, К'єлліні, Евра, Відаль, Пірло, Маркізіо, Погба, Тевес, Мората
Мілан: Лопес, Дзаккардо, Алекс, Палетта, Антонеллі, Полі, Ессьєн, Мунтарі, Черчі, Менез, Хонда

Кінець матчу. З перемогою, Юве

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії90+2 хв. І Тевевса змінює в поле Льоренте.

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії90 хв. Тевес руками поклав на газон Ессьєна.

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії84 хв. Маркізіо йде - Огбонна на полі.

78 хв. Ессьєн зважився на дуже дальній удар - м'яч пройшов мимо воріт.

73 хв. Дуже непогано у Юве виходять контратаки. Але такої кількості офсайду вже давно не доводилося бачити.

70 хв. Абсолютно нічого цікавого не відбувається на полі. Мілан повільно володіє м'ячем, але до воріт взагалі не доходить.

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії65 хв. Маркізіо пробив здалеку, але влучив у штангу, від якої ігровий снаряд відлетів у Морате, який успішно повернув круглого у сітку.

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії62 хв. Замість Полі в гру входить Бонавентура.

58 хв. Мората відмінно увійшов у штрафну Мілана справа і прострілив, але захисники виявилися першими на м'ячі.

54 хв. А ось зараз Буффон вже врятував свою команду після удару Пацціні з штрафного.

52 хв. Мілан намагається знову взяти гру під свій контроль. Але відчувається відсутність належного класу.

48 хв. Пацціні бив з гострого кута і Буффону довелося вступати в гру.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

45+2 хв. Тевес красиво пробив здалеку і Лопесу довелося в стрибку діставати м'яч.

41 хв. К'єліні непогано пробив головою після кутового, але Лопес намертво забрав м'яч.

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії37 хв. Пацціні виходить замість Менеза.

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії33 хв. Ессьєн грубо підкотився під Погба.

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії31 хв. І тут же Юве знову виходить вперед! Після подачі кутового Лопес несильно кулаками вибив м'яч, Тевес головою повернув його до воротарської і Бонуччі стусаном відправив того у ворота.

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії28 хв. Черчі подав до кутового і Антонеллі головою відправив м'яч за спину Буффона!

23 хв. Після подачі з штрафного Відаль випередив голкіпера і в повітрі дістав і повернув до воріт м'яч, але Мунтарі встиг його вибити з штрафного.

19 хв. Менез непогано прострілював у штрафну Юве, але Буффон в зіткненні з Антонеллі зумів вибити м'яч.

Ювентус - Мілан: стенограма онлайн-трансляції матчу чемпіонату Італії14 хв. Виходить Юве вперед! Тевес зумів реалізувати вихід один на один, втікши майже від центру поля. Правда, дуже схоже, що аргентинець отримував м'яч в офсайді.

12 хв. Дуже спокійний початок гри. Мілан зараз більше володіє м'ячем на половині поля суперника. Але до моментів справа не доходить.

7 хв. Хороша комбінація Юве завершилася тим, що в штрафну Мілана увірвався Відаль, але удар у ненго не вийшов.

2 хв. Мората зважився на удар з лінії штрафної. Накрив м'яч Лопес.

Стартував поєдинок у Турині

Незважаючи на великий відрив між командами, гри "Ювентуса" з "Міланом" завжди викликають великий інтерес вболівальників. Туринці йдуть першими в турнірній таблиці, випереджаючи другу "Рому" на 7 очок. "Мілан" займає 7 місце і бореться з іншими командами за місце в єврокубках.

"Мілан" активно попрацював на трансферному ринку, посиливши захист і купивши Маттіа Дестро. Але нові гравці - це завжди великий ризик, що вони не зіграються.

"Ювентус" виграв 8 з 10 домашніх матчів, що несе оптимізму вболівальникам "старої синьйори". Але лідер команди Карлос Тевес правильно підмітив, що в такому матчі на передній план виходять різні якості і варто очікувати все що завгодно.