Юнкер: українське питання залишається для ЄС у списку невирішених

НовиниПолітика    15.01.2016 - 15:02
Фото: Жан-Клод Юнкер
Фото: Жан-Клод Юнкер

ЄС активно відстоює мінські домовленості щодо врегулювання конфлікту на Донбасі

Українське питання, що непокоїло Європейський союз протягом 2015 року, залишається невирішеною проблемою і для 2016 року. Таку думку висловив сьогодні в Брюсселі голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, повідомляє "Радіо Свобода".

"Кортеж невирішених проблем виявився довгим і до цього списку долучаться й нові... Я зустрічав у 2015-му році президента України щонайменше шість разів. Ми були змушені займатися Росією і я тричі мав зустрічі з президентом Росії Путіним, включно з наслідками зненацька виниклого в ЄС феномену тероризму, що атакував європейців і за межами Європи", - заявив Юнкер.

Як зазначається, підбиваючи підсумки роботи Єврокомісії за 2015 рік, Юнкер акцентував на складній ситуації в Україні, кризі в Греції, а також міграцією біженців у Європі.

Як повідомляється, за словами Юнкера, ЄС активно відстоює мінські домовленості щодо врегулювання конфлікту на Донбасі та не визнає незаконної анексії Криму Російською Федерацією. З огляду на дестабілізацію ситуації на Донбасі та агресію РФ, країни Заходу запровадили проти Москви санкції, які стосуються енергетичної, банківської та оборонної галузей.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дев'ять країн Європейського союзу наполягають на тому, щоб українська держава призначило віце-прем'єр-міністра з питань євроінтеграції.

On Top