Юнкер закликав почати розслідування працевлаштування екс-глави Єврокомісії

НовиниПолітика    12.09.2016 - 08:20
Фото: Жан-Клод Юнкер
Фото: Жан-Клод Юнкер

Юнкер хоче роз'яснити обставини прийому Баррозу на роботу в Goldman Sachs

Голова Єврокомісії Жан-Клод Юнкер закликав почати розслідування обставин працевлаштування свого попередника Жозе Мануела Баррозу в американському банку Goldman Sachs. Про це повідомляє видання Libre Belgique.

"Жан-Клод Юнкер хоче роз'яснити обставини прийому Жозе Мануела Баррозу на роботу в Goldman Sachs. У відповіді європейського омбудсмена Емілі О'Рейлі, яка задала йому питання на цю тему, люксембуржець заявляє, що він вимагатиме думки комітету з етики", - йдеться в повідомленні.

Як повідомляється, Юнкер закликав генерального секретаря Єврокомісії направити Баррозу листа з проханням надати роз'яснення його нових обов'язків та умов його контракту.

Разом з тим, офіційний представник Єврокомісії Маргаритис Схинас, заявив, що Баррозу не порушував законодавство ЄС, оскільки уклав контракт з американським банком після встановленого терміну - 18 місяців.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав лідерів кампанії за вихід Великобританії з Євросоюзу - екс-мера Лондона Бориса Джонсона і лідера Партії незалежності Об'єднаного Королівства (UKIP) Найджел Фарадж - "ретронаціоналістами і непатріотами".

On Top