Юлію Тимошенко не відпустили з ув'язнення на похорони свекра

Засуджена екс-прем'єр України Юлія Тимошенко, яка знаходиться на лікуванні в лікарні Харкова, не зможе бути присутньою на похоронах її свекра Геннадія Тимошенка, повідомляє українська Державна пенітенціарна служба.

"Ми висловлюємо співчуття Юлії Тимошенко у зв'язку із смертю її свекра, проте надання їй права короткочасного виїзду суперечитиме законодавству", - відзначив помічник голови пенітенціарної служби Ігор Андрушко. Як пояснили у відомстві, засудженим дозволено бути присутнім на похоронах тільки близьких родичів, до яких відносяться подружжя, батьки, діти, всиновлювачі і всиновлені, рідні брати і сестри, дід, бабуся, внуки. Тимошенко дозволено поспілкуватися з родичами по телефону.

У відомстві також повідомили, що увечері 23 травня ц.р. під час медогляду екс-прем'єр випадково упустила медичний термометр, який розбився. Тимошенко і її сусідку перевели в інше приміщення, а в палаті провели демеркуризацію. Після цього пацієнтки повернулися в свою палату.

Зазначимо, раніше повідомлялося, що Тимошенко вважає введення двомовності в Україні "злочином проти нації".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся