До Ради внесено черговий проект про призначення виборів у Києві

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Володимир Яворівський пропонує призначити позачергові вибори мера Києва і Київради. Відповідний проект постанови № 4112 "Про призначення позачергових виборів Київського міського голови та депутатів Київської міської ради щодо проведення виборів через 60 з дня прийняття цієї постанови"

Народний депутат від фракції "Батьківщина" Володимир Яворівський пропонує Раді призначити позачергові вибори мера Києва і Київради. Відповідний проект постанови зареєстрований у Раді під №4112.

Згідно з проектом, вибори відбудуться через 60 днів з дня прийняття цієї постанови.

Нагадаємо, раніше народні депутати від фракції "Батьківщина" Леонід Ємець та Олександр Бригинець пропонували призначити позачергові вибори мера Києва і Київради на 20 квітня 2014 р. (проект постанови № 4065).

Також депутати від "Батьківщини" Олександр Чорноволенко, Юрій Одарченко і Степан Курпіль пропонували Раді призначити позачергові вибори мера Києва і депутатів Київради на 6 квітня 2014 р. Про це йдеться в проекті постанови №4033.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся