Ярема прогнозує початок реконструкції Бортницької станції аерації у вересні

Перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема прогнозує початок реконструкції Бортницької станції аерації у вересні.

Перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема прогнозує початок реконструкції Бортницької станції аерації у вересні. Про це Ярема заявив в ході виїзної робочої наради з питань подальшої реалізації проекту комплексної реконструкції очисних споруд Бортницької станції аерації, йдеться в повідомленні прес-служби Кабінету міністрів України.

"Проект реконструкції Бортницької станції аерації буде реалізовано в найкоротші терміни... Бортницька станція аерації є одним з найбільш небезпечних екологічних об'єктів, розташованих на території міста Києва. Сьогодні вона перебуває в стані, який в будь-який момент може призвести до екологічної катастрофи", - сказав Ярема.

Він зазначив, що Японія має намір фінансувати цей проект в розмірі 110 млрд ієн (1,1 млрд дол.) на дуже вигідних для України умовах (кредит надається на 40 років під 0,1% з можливістю відстрочки платежу на 10 років).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся