Японська Fujitsu створила технологію, що дозволяє напряму обмінюватися файлами між мобільним пристроєм і комп'ютером

Четвер 24 січня 2013 08:52

Японська фірма Fujitsu Laboratories Limited оголосила про розробку технології, яка дозволяє миттєво і напряму обмінюватися файлами між мобільним пристроєм і комп'ютером.

Часто виникає необхідність передати фото, зняті на смартфон або планшет, на комп'ютер. Для цього необхідно використовувати USB-кабель, Bluetooth, "хмарку" або Wi-Fi.

Fujitsu створила новий метод, який прибирає цих "посередників" при передачі інформації. Технологія дозволяє камері смартфона зчитувати невидимі людському оку дані-ідентифікатори (IP-адреса, SSID і т.д.) прямо з екрану комп'ютера. Після зчитування цих даних фотографія, попередньо вибрана для передачі на смартфоні, з'являється на екрані комп'ютера. Вона передається в його пам'ять за допомогою FTPS або іншого захищеного протоколу передачі файлів.

Fujitsu планує комерціалізувати технологію в 2014 р. Вона буде представлена ​​в дії на виставці Mobile World Congress 2013, яка пройде з 25 по 28 лютого в Барселоні.

Читайте також: Sony представила найтонший у світі планшет (фото)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся