ru ua

Японія оголосила про введення додаткових санкцій проти РФ

Влада Японії оголосила про введення нових санкцій щодо Росії.

Влада Японії оголосила про введення нових санкцій щодо Росії. Про це повідомляє Reuters з посиланням на заяву головного секретаря японського Кабінету міністрів Есіхіде Суга (на фото).

Санкції передбачають заборону на обіг цінних паперів п'яти російських банків (Сбербанк, ВТБ, Зовнішекономбанк, Газпромбанк і Россельхозбанк), а також експорту озброєнь.

23 вересня стало відомо, що прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе на прохання США скасував візит російського Президента Володимира Путіна в Токіо. Джерело агентства Kyodo в уряді Японії заявляв, що Японія "бачить необхідним йти в ногу з європейськими державами" в плані санкцій щодо Росії.

Як повідомляло Kyodo, Японія прагне згладити ефект від скасування візиту Путіна і працює над тим, щоб лідери двох країн провели особисту зустріч на саміті АТЕС в Пекіні 10-11 листопада.

24 вересня японська сторона заявила, що планує висловити протест Росії у зв'язку з візитом на острів Ітуруп глави адміністрації Президента РФ Сергія Іванова. Єсихіде Суга заявив, що візит "суперечить позиції Японії з проблеми Північний територій" та "зачіпає почуття японців".