Янукович вимагає, щоб губернатори з пілотних і непілотних регіонів обмінювалися досвідом з реалізації медреформи, - АП

Президент наполягає, щоб губернатори з пілотних і непілотних регіонів у медичній сфері налагодили знайомство і активний обмін досвідом. Про це на брифінгу за підсумками засідання комітету економічних реформ заявила перший заступник голови Адміністрації Президента Ірина Акімова, передає кореспондент РБК-Україна.

"Президент зробив особливий акцент на 2 речі: губернатори з непілотних регіонів повинні обов'язково познайомитися з губернаторами пілотних регіонів і подивитися, які проблеми зараз в області первинної та вторинної медичної допомоги їх чекають і з допомогою досвіду мінімізувати можливі ризики", - сказала Акімова.

Також Президент доручив, щоб всі проблемні теми, наприклад, пов'язані з перебудовою мережі повинні проводитися організаційно, вдумливо і з урахуванням інтересів, як населення, так і лікарів для того, щоб мінімізувати можливі організаційні ризики, які тут виникають.

Читайте також: Янукович доручив главам облдержадміністрацій відвідати пілотні регіони для втілення медреформи

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся