ru ua

Янукович: Будівельна галузь є пріоритетом національної економіки

Будівельна галузь є пріоритетом національної економіки. Про це в інтерв'ю телеканалу "1+1" заявив Президент України Віктор Янукович. Зокрема йдеться про програму будівництва доступного житла.

"Ми зараз створюємо умови, за яких кожна людина буде мати дуже вигідний кредит. По-перше, на 10-15 років. По-друге, ця кредитна ставка буде 2-3%. А різницю буде погашати бюджет... Будівництво доступного житла - пріоритет, який стимулюватиме національну економіку", - сказав Янукович

Він додав: "Ми задіємо в цій програмі будівельні підприємства, які є в Україні. Це соціальна програма, яка буде виконувати багато функцій. Перше - це людина, сім'я. Друге - це як ми будемо підіймати внутрішній ринок і отримаємо фінансовий результат".

Коментуючи соціальну ініціативу щодо компенсації громадянам за внески в Ощадбанку СРСР, Президент сказав: "Ми розраховуємо, що люди при виплаті компенсацій залишатимуть гроші на депозитних рахунках, так ми підійматимемо ліквідність банківської системи. Ми будемо залучати до цієї роботи не тільки "Ощадбанк", але, як мінімум, "Укрексімбанк" та, можливо, деякі інші банки".

Янукович також зауважив, що підтримує ініціативу віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики Сергія Тігіпка щодо введення податку на багатство.

Нагадаємо, раніше Тігіпко заявив, що на виконання соціальних ініціатив Януковича потрібно 16 млрд грн.