ru ua

Президент вважає головним завданням влади створення робочих місць

Створення робочих місць - одне з головних завдань влади. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив під час зустрічі з головою Тернопільської обласної адміністрації Валентином Хоптяном

Створення робочих місць - одне з головних завдань влади. На цьому Президент України Віктор Янукович наголосив під час зустрічі з головою Тернопільської обласної адміністрації Валентином Хоптяном, повідомляє прес-служба Президента України.

"Серйозні завдання сьогодні перед краєм. Одне із найголовніших - це створення робочих місць із нормальною, в перспективі, європейською заробітною платою", - сказав Хоптян, розповідаючи про питання, які обговорювалися під час зустрічі з главою держави.

Він зазначив, що для реалізації цієї мети необхідно залучати інвестиції, будувати сучасні підприємства, "які виробляли б конкурентоспроможну продукцію, яка реалізовувалася б на європейських і на світових ринках".

Голова Тернопільської ОДА також доповів главі держави про результати роботи області в минулому році. Зокрема, щодо економічного, соціального розвитку, реалізації соціальних ініціатив Президента.

"В області є ціла низка позитивних зрушень. Область динамічно розвивається в економіці. І я хочу сказати, що за 3 роки область із 26 місця за рейтинговими показниками закріпилася в десятці. Це добре, і сьогодні головне - продовжити", - резюмував він.